Виноградівське підприємство «Агрошляхбуд» розпочало спорудження велодоріжок вздовж українсько-угорського кордону

bicikliСлужба автодоріг у Закарпатській області –  партнер по впровадженню проекту «Інтегрована мережа велосипедних туристичних маршрутів вздовж українсько-угорського кордону» визначила підприємство, яке споруджуватиме та облаштовуватиме велодоріжки вздовж автомобільних доріг, що прилягають до українсько-угорського кордону: Мукачево – Берегово – КПП «Лужанка» – 3,856 км та КПП «Вілок» – Неветленфолу – КПП «Дяково» – 3,15 км. Про це Zaholovok.com.uaповідомило керівництво проекту.

Переможця було визначено  на конкурсній основі,  розкриття конкурсних пропозицій відбулося 22 серпня 2012 року. 21 вересня укладено договір на виконання будівельних робіт з переможцем конкурсу Виноградівським колективним підприємством «Агрошляхбуд».

Після укладання договору Виноградівське КП «Агрошляхбуд» приступило до будівельних робіт з спорудження вело доріжок. На сьогоднішні виконано такі роботи: проведено очистку смуги для влаштування вело доріжки вздовж автодороги КПП «Вілок» – Неветленфолу – КПП «Дяково» довжиною 3,150 км від чагарників та порослі, проведено вирубку та обрізку дерев; на відрізку 1,5 км знято рослинний шар ґрунту та влаштовано земляне полотно; заготовлено щебінь для влаштування основи під асфальтобетонне покриття. А також амовлено 2 інформаційних табло.

Графіком виконання робіт передбачено в 2012 влаштування основи під асфальтобетонне покриття вело доріжок на об’єктах:Мукачево – Берегово – КПП «Лужанка» та КПП «Вілок» – Неветленфолу – КПП «Дяково».

Весь комплекс робіт з будівництва вело доріжок буде завершено в червні 2013 року.

http://www.zakarpattyatourism.info