Туристичний інформаційний центр в Ужгороді

У кінці 2009 року, за підтримкою ЗАТ Corvinus (Угорщина) почався проект, який передбачав створення туристично інформаційного центру
в Закарпатті, у м. Ужгород. Лідер проекту був Центр українсько-угорського регіонального розвитку.

Мета проекту полягає у розширені пропозиций туристично інформаційних центрів, для кращого розвитку туристичних послуг в регіоні для організацій, і також для місцевих та іноземних туристів.

В рамках проекта була розроблена база даних, яка включає в себе інформацію про туристичних організацій, про їхні послуги і забезпечує постійне розширення та оновлення цієї інформації. Центр також співпрацює з іншими інформаційними центрами та агентствами з Угорщини та України, місцевими та іноземними туристами, інвесторами, та іншими туроператорами.

Відкриття туристичного інформаційного центру та виставочного залу “Скарби Закарпаття” відбулося 19 грудня 2009 року у м. Ужгороді. Ця визначна подія мала велике значення не тільки для організаторів, але і для цілого туристичного галузя в області.

На церемонії офіційного відкриття були присутні представники туристичних організацій, місцеві та районні туристичні організації, журналісти та експерти туристичної галузі.

Йосип Торпоі директор Центру українсько-угорського регіонального розвитку та керівник проекту привітав всіх присутніх, та коротко розповів про проект в рамках якого був створений Турінфоцентр. Олександр Марченко начальник Управління туризму та курортів Закарпатської ОДА оцінив важливість ролі Турінфоуентрів в галузі туризму Закарпаття. Гостей привітав і консул Генерального консульства Угорської Республики пан Фодор Жолт.

Після розрізу стрічок національних кольорів гості ознайомились з приміщенням Центру яке включає в себе офісне приміщення та приміщення виставочного залу. У виставочному залі надається можлівість для художників Закарпаття виставити свої роботи, які можна оглянути та придбати.

Основна мета діяльності Ужгородського туристичного інформаційного центру:

 • сприяння розвитку туризму в Закарпатській області
 • надання відповідних інформацій для юридичних та фізичних осіб, які працюють у галузі туризму, і також для зарубіжних і вітчизняних туристів
 • сприяння співпраці між місцевими туристичними організаціями та приватними особами,
 • підвищення кваліфікації експертів обслідування можливості розвитку туризму Закарпатті та Ужгородського району.

Послуги Ужгородського туристичного інформаційного центру:

 • надання інформації про туристичного потенціалу регіону
 • організація туристичних екскурсій, координація маршрутів
 • замовлення номерів у готелях, спортбазах
 • розроблення базу данних туристичного потенціалу Закарпатської області та постійне оновлення у неї інформації
 • розповсюдження вітчизняних та зарубіжних видань, книг, карт та брошур
 • організація програм
 • виставка і продаж робіт народних майстрів Закрпаття
 • продаж сувенірів.

В рамках проекту був розроблений веб-сайт, який доступний за адресою
www.karpataljautazas.hu
на угорській мові та за адресою www.zakarpattyatourism.info на український мові.

Контакти: Ужгородський туристичний інформаційний центр та виставковий зал “Скарби Закарпаття” 88 000 Ужгород, вул. Духновича, 16/1. тел./факс: +380312 61-31-93 Моб.+380506222371 e-mail: office@zakarpattyatourism.info
www.ZakarpattyaTourism.info