Сприяння розвитку народних промислів та місцевих умільців в Карпатському єврорегіоні HUSKROUA/1101/163

huskroua_logo_uaМісце виконання Проекту: Закарпатська область (Україна) та Саболч-Сатмар-Берег область (Угорщина). Термін здійснення проекту: від 01 серпня 2013 – до 31 липня 2014 рр.

Заявник: Центр українсько-угорського регіонального розвитку

Партнер: Асоціація сільського туризму області Саболч-Сатмар-Береґ (Угорщина)

Асоційовані партнери:

  • Асоціація народних танців та народного мистецтва Сатмар
  • Закарпатський осередок Національної спілки майстрів народного мистецтва України

Загальною метою Проекту полягає в сприянні відновленню ролі місцевих промислів і народних умільців як важливої частини культурного і економічного життя регіону шляхом проведення рекламних кампаній серед туристів і гостей краю, а також налагодження тісної співпраці та обміну досвідом між умільцями України та Угорщини.

Цільові групи: Місцеві умільці: люди, які безпосередньо зберігають, розвивають та передають наступним поколінням унікальні навички народного мистецтва. Ця група включає майстрів лозоплетіння, ковальства, гончарства, вишивки, різьби по дереву, бондарства, образотворчого мистецтва, кулінарії, виготовлення сувенірів та інших видів. Група нараховує біля 500 осіб з прикордонних регіонів України і Угорщини; Гості регіону: ця група також є важливим споживачем виробів місцевих умільців (крім місцевих жителів, звичайно). Обізнаність цільової групи про місцеві промисли та їх купівельна здатність є важливими факторами для збереження і подальшого розвитку галузі. Група нараховує близько 500 тис. чол. щорічно; Місцеві органи влади: Група включає біля 30 органів влади та 70 органів самоврядування по обидва боки кордону.

Передбачені заходи в рамках проекту:

Для успішного виконання проекту просимо всіх народних майстрів та умільців  заповнити нижченаведену анкету!

Anketa

Анкету можна заповнити в електронному форматі тут

eu_zaszlo