Оголошення

logoЦентр українсько-угорського регіонального розвитку разом партнерами з країн Вишеградської четвірки організовує 23 січня 2016 року форум громадських організацій як заключний захід в рамках проекту «Громадський міст між Вішеградом та Україною».  Час проведення заходу: 11:00 (за київським часом), місце проведення – Дім ім. Ференца Пастора, м. Берегово, вул. Г. Бетлена, 2.

На форумі будуть представлені результати проекту, презентації про виконані заходи та їхній вплив на життя і розвиток громадських організацій Закарпаття.

Всі учасники навчальних семінарів, проведених в рамках проекту, отримають сертифікати про участь в проекті.

Даний проект співфінансований в рамках Програми східного партнерства Міжнародного Вишеградського Фонду.

Пошук, мотивація і робота з волонтерами

Workshop PLЗ такою тематикою Центр українсько-угорського регіонального розвитку разом з партнерською організацією з Польщі -   Фонд “Добра мережа” організував навчальний семінар в м. Берегові. Семінар, який тривав з 17 по 21 листопада 2015 року, фінансований в рамках Програми східного партнерства Міжнародного Вишеградького Фонду.

В рамках проекту «Громадський міст між Вишеградом та Україною» це вже четвертий семінар, мета якого – зміцнення діяльності та співпраці громадського сектору України завдяки залученню адаптованого і практичного досвіду Вишеградської четвірки. В семінарі взяли участь 15 осіб з різних громадських організацій Закарпаття, які були зацікавлені у менеджменті волонтерської роботи, працюють разом з волонтерами або в майбутньому планують займатися з ними. Продовження

Оголошення

Україна-ПольщаЦентр українсько-угорського регіонального розвитку організовує четвертий семінар для представників громадських організацій Закарпаття за участі експертів із Польщі.  Захід проводиться в рамках проекту «Громадський міст між Вішеградом та Україною», який фінансується  Міжнародним Вішеградським Фондом.

Тема:  Пошук, управління і мотивація волонтерів

Дата та місце проведення: з 17 по 21 листопада 2015 р., м. Берегово, вул. Шевченка, 3. Продовження

Робоча зустріч у Варшаві

Warsaw 1З 7 по 9 жовтня відбулася робоча зустріч в рамках проекту  «Громадський міст Вишеграду для України», який фінансується Міжнародним Вишеградським Фондом та впроваджується Центром українсько-угорського регіонального розвитку. 

Місцем проведення заходу став офіс Фонду “Добра мережа” в м. Варшава, Польща. На зустрічі були присутні з польської сторони Маржена Кацпровіч, менеджер Фонду, та з української сторони Лівія Курмай, працівник Центру українсько-угорського регіонального розвитку. Продовження