В Ужгороді презентували каталог народних майстрів та умільців

KatalogВ  Ужгородському прес-клубі  презентували  каталог та відеофільми про народних майстрів та умільців Закарпаття та Саболч–Сaтмар–Береґ областi. Книга та відео-супровід до неї були розроблені  в рамках проекту «Сприяння розвитку народних промислів та місцевих умільців в Карпатському єврорегіоні» HUSKROUA/1101/163.  

У Торпоі Йосип, упорядник книги, директор Центру українсько-угорського регіонального розвитку розповів, що видання представляє творчість народних майстрів регіону, біографічні дані, контактну інформацію та на прикладі фотографій демонструє їхній різноманітний автентичний творчий доробок.

Крім, власне каталогу,  учасники проекту зняли 15 коротких відеофільмів, які презентують народну творчість. Продовження

Закарпатські майстри відвідали місцевий ярмарок народної творчості «Сенкепарті» в селі Пеніге (Угорщина)

PenyigeВ неділю 24 серпня вже в тринадцяте було проведений місцевий ярмарок народної творчості «Сенкепарті»  в селі Пеніге, де взяли участь і делегація закарпатських майстрів (15 осіб) в рамках проекту «Сприяння розвитку народних промислів та місцевих умільців в Карпатському єврорегіоні» HUSKROUA/1101/163.

Основна мета проекту полягає у сприянні відновленню ролі місцевих промислів і народних умільців, виконавцями якого є  Центр українсько-угорського регіонального розвитку та Асоціація сільського туризму області Саболч-Сатмар-Берег. Продовження

Народні умільці і народне мистецтво …

Szőttes múzeumМетою програми Центру українсько-угорського регіонального розвитку було представлення цінності народного мистецтва та акцентування на його ролі в галузі туризму.

Центр українсько-угорського регіонального розвитку спільно з Асоціацією сільського туризму області Саболч-Сатмар-Береґ (Угорщина) виконують проект щодо сприяння розвитку народних промислів та місцевих умільців прикордонного регіону. В раках проекту 15 майстрів з Угорщини відвідали Закарпатську область для того, аби ознайомитися з діяльністю своїх місцевих колег, перейняти їхній досвід та поділитися власним. Продовження

Альтернативні методи по збору коштів на практиці

УVeszprem2 м. Веспрем (Угорщина) з 24 по 26 березня відбулася перша робоча зустріч в рамках проекту «Альтернативні методи по збору коштів на практиці», який фінансується Вишеградським фондом . Місцем проведення заходу обрано ресторан «Тапо», що знаходиться у самісінькому центрі міста, заклад обладнаний необхідними умовами для проведення подібних зустрічей:  наявний великий конференц-зал та WIFI-зв’язок.

Метою першої робочої зустрічі стало:

-ФАХОВА - опрацювання нижче наведених тем;

-СТВОРЕННЯ ЗВЯЗКІВ (між особами та організаціями)- наявність особистих хороших відносин – є найголовнішим у будь-якій співпраці задля забезпечення ефективної роботи. Для майбутньої співпраці важливим є ще й налагодження зв’язків між  організаціями. Продовження