На Закарпатті розпочалися курси для бажаючих стати велогідом

24 листопада у Берегівському туристично-інформаційному центрі вперше в Україні розпочалися навчальні курси для тих, хто бажає стати велогідом (велопровідником) для туристичних груп.

Як повідомив організатор, директор Центру українсько-угорського регіонального розвитку Йосип Торпоі, навчання є безкоштовним і триватиме до квітня 2013 року. Передбачені як теоретичні, так і практичні зайняття. Продовження

Виноградівське підприємство «Агрошляхбуд» розпочало спорудження велодоріжок вздовж українсько-угорського кордону

bicikliСлужба автодоріг у Закарпатській області –  партнер по впровадженню проекту «Інтегрована мережа велосипедних туристичних маршрутів вздовж українсько-угорського кордону» визначила підприємство, яке споруджуватиме та облаштовуватиме велодоріжки вздовж автомобільних доріг, що прилягають до українсько-угорського кордону: Мукачево – Берегово – КПП «Лужанка» – 3,856 км та КПП «Вілок» – Неветленфолу – КПП «Дяково» – 3,15 км. Про це Zaholovok.com.uaповідомило керівництво проекту.

Переможця було визначено  на конкурсній основі,  розкриття конкурсних пропозицій відбулося 22 серпня 2012 року. 21 вересня укладено договір на виконання будівельних робіт з переможцем конкурсу Виноградівським колективним підприємством «Агрошляхбуд». Продовження

Оголошення

Центр українсько-угорського регіонального розвитку проводить набір на курси гідів велосипедного туризму. Навчання проводиться в рамках проекту «Інтегрована мережа велосипедних туристичних маршрутів вздовж українсько-угорського кордону», який фінансується за програмою Євросоюзу «Програма прикордонного співробітництва ЄІСП Угорщина-Словаччина-Румунія-Україна 2007-2013».

Початок навчання:  листопад  2012р.

Заявки приймаються  до 31 жовтня 2012р.  

Детальніше: м.Ужгород, вул. Духновича 16/1,

тел.: (0312)- 61-31-93,  моб.: 0506222371

е-mail: uzhgorod@umti.org

Закарпатці першими в Україні здійснили міжнародне паломництво на велосипедах

Два дні, 5-6 жовтня, тривало перше в Україні міжнародне паломництво на велосипедах, яке стартувало на Закарпатті у рамках проекту Програми прикордонного співробітництва ЄІСП Угорщина-Словаччина-Румунія-Україна 2007-2013.

Bелосипедисти відправилися з Берегова у Маріяповч (Угорщина) – відоме місце паломництва у Європі. Ідея належить Йосипу Торпоі, директору Центру українсько-угорського регіонального розвитку.

Взяти участь у велотурі могли всі бажаючі – потрібно було мати при собі лише діючий закордонний паспорт та візу та одяг, що відбиває світло. Продовження