Експерти підсумували туристичну співпрацю між Закарпаттям та Угорщиною

Учасники українсько-угорського проекту «Управління транскордонними дестинаціями в Закарпатській області та Саболч-Сатмар-Березькому регіоні» підвели його підсумки конференцією в Ужгороді. Продовження

Вийшла друком українсько-англійська карта Ужгородського району

Двомовна українсько-англійська карта Ужгородського району масштабом 1: 60 000 була підготовлена в рамках Програми прикордонного співробітництва ЄІСП Угорщина-Словаччина-Румунія-Україна 2007-2013, що спів фінансується Європейським Союзом через Європейський інструмент сусідства та партнерства.  Назва проекту «Управління транскордонними дестинаціями в Закарпатській області та Саболч-Сатмар-Березькому регіоні»  0901/048.

Як повідомили кореспонденту Zaholovok.com.ua в Центрі українсько-угорського регіонального розвитку, карта містить: Продовження

Туристичний проект 4 країн підіб’є підсумки в Ужгороді

logo-umtiТуристичний проект „Управління транскордонними дестинаціями в Закарпатській області та Саболч-Сатмар-Березькому регіоні”, який фінансується за програмою Євросоюзу „Програма прикордонного співробітництва ЄІСП Угорщина-Словаччина-Румунія-Україна 2007-2013” підіб’є підсумки в Ужгороді.

На заключній конференції учасники проекту представлять результати роботи на території Закарпатської області та на території Саболч-Сатмар-Березької області, а також обговорять із залученням фахівців туризму, представників органів влади та громадських організацій, наукових співробітників актуальні питань туризму краю, – повідомили в Центрі українсько-угорського регіонального розвитку.

Заключна конференція відбудеться 15 грудня за адресою: Ужгород, вул. Верховинська, 38 – готель «Прага».

Початок о 10.30.

15-17 травня 2011 р. була проведена поїздка по Закарпаттю по обміну досвідом за участю фахівців з сусідньої Угорщини

угор-туристиВ рамках заходу угорські фахівці туризму та члени Ніредьгазської ТДМ організації провели перший  обмін візитами  на Закарпатті.

Триденний захід надавав можливість закордонними експертам відвідати новостворену ТДМ організацію, архітектурні та природні об’єкти Закарпаття, діяльність туристичних закладів, для того щоб зробити дослідження для проведення кращої маркетингової роботи щодо складання тур-пакетів та продажу  туристам. Під час візиту  відбулось відвідання туристично-інформаційних центрів в Ужгороді та у Берегові.