Управління транскордонними дестинаціями в Закарпатській області та Саболч-Сатмар-Березькому регіоні HUSKROUA/0901/048

huskroua_logo_uaМісце виконання Проекту:  Закарпатська область (Україна), включаючи міста Ужгород, Берегово, Виноградів, Мукачево, Хуст Саболч-Сатмар-Берег область (Угорщина), включаючи місто Ніредьгаза та населені пункти вздовж українсько-угорського кордону. Термін здійснення проекту: від 01 грудня 2010 – до 30 листопада 2011 рр.

 Заявник:   Центр українсько-угорського регіонального розвитку

Партнер:  Асоціація сільського туризму області Саболч-Сатмар-Берег (Угорщина) Продовження

Яношівський Філіал Берегівського туристичного інформаційного центру

Відкриття центру відбулося 9 жовтня 2010, у селі Яноші Берегівського району. ТІЦ працює в якості філіалу Берегівського турінфоцентру. Відкриття  центру було зумовлено нестачею інформації для туристів, які планують відпочити на Берегівщині.
Важливим у відкритті  є й те, що він двомовний і його працівники зможуть задовільнити інтереси як угорських туристів, так і українських.

Міжнародна конференція: “За сприятливе природне середовище українсько-угорського прикордоння”

Konferencia 201004 червня 2010р. відбулося українсько-угорська міжнародна конференція в готелі “Золота Гора” на тему “За сприятливе природне середовище українсько-угорського прикордоння”.

Програма реалізувалося за підтримки Норвезького Фінансового Механізму та спів-фінансуванням Республіки Угорщини, за спів-організацією Громадського Фонду EuroClip-ЄвроЗв’язок (Угорщина), головного управління з питань європейської інтеграції, зовнішньоекономічних зв’язків та туризму Закарпатської облдержадміністрації та Центру українсько-угорського регіонального розвитку.

Метою проекту було висвітлення поставлених цілей та демонстрування системи інструментів ЄС та Угорщини, як країни-члена ЄС, щодо захисту навколишнього природного середовища. Передача і обмін європейського, угорського та українського досвіду, надання пріоритетності захисту навколишнього середовища, підвищенні обізнаності населення про екологічно-правильну поведінку, налагодження партнерської мережі та посилення співробітництва між державними і громадськими інституціями в сфері захисту навколишнього середовища. Продовження

Міжнародний семінар для громадських організацій відбувся в м. Берегово

ProHaloГромадська об’єднання “Про галов” (Угорщина) продовжувала свою роботу і у 2010 році для зміцнення зв’язків транскордонної співпраці. Після завершені роботи у Словаччині та у Румунії міжнародна робоча група організації прибула і на Закарпаття 9-10 квітня 2010 року. Партнером в організації заходу був Центр українсько-угорського регіонального розвитку.

Вперше члени робочої групи об’єднання представили діяльність їхньої
організації:

  • Ференц Бардош (Спілка охорони природи Eletfa – м. Егер) представив структуру організації, мету та принципи її діяльності;
  • Жолт Гайшал (Спілка “Дім Вихователів” – м. Пейч) представив рекламну діяльніть мережі proHalo;
  • Дьордь Ковач (Регіональна організація громадських організаций – м. Сейкешфегервар) представив успішну діяльність мережі об’єднання; Продовження