“Співпраця громадських організацій з органами влади” – третій тренінг в рамках проекту «Громадський міст Вишеграду для України»

DSC06103Центр українсько-угорського регіонального розвитку у партнерстві з Неприбутковою спілкою громадської мережі Веспремської області (Веспрем, Угорщина) спільно організували  у м. Берегові третій тренінг, за фінансовою підтримкою Міжнародного Вишеградського Фонду.

З 15 по 19 вересня представники громадських організацій та місцевого самоврядування Закарпаття зібралися в місті Берегово, щоб ознайомитися з вдалими прикладами Угорщини у створенні успішної майбутньої співпраці громадських організацій з органами влади. Навчання проводили Ендре Варга –  голова, та Жужа Гуді – тренер Неприбуткової спілки громадської мережі Веспремської області. 

Темами заходу були: стратегічне планування, СТЕП аналіз, маркетингова комунікація, партнерство, управління місцевого самоврядування, громадський кодекс, кроки будування партнерства,  спільне забезпечення фінансів, мережева співпраця ГО. Сподіваємось, що через участь у тренінгах, громадський сектор буде активно брати участь у співпраці з владою  не лише на рівні місцевого самоврядування, а й на державному також.

DSC06186Наступний, вже четвертий, в рамках даного проекту – тренінг, буде проводитися з      17 по 21 листопада 2015 року на тему «Пошук, управління і мотивація волонтерів», за участі партнерської організації з Польщі – Фонду мережі «Добра» (Варшава, Польща). Організатори запрошують всіх бажаючих до участі!

Завантажити:

Детальна програма третього тренінгу [укр] [eng]

Навчальні матеріали третього тренінгу [укр]  [eng]

logo