“Фандрейзинг: альтернативні методи збору коштів” – другий тренінг в рамках проекту «Громадський міст Вишеграду для України»

kepzes 2 (1)Триває виконання проекту  «Громадський міст Вишеграду для України», який фінансується Міжнародним Вишеградським Фондом та впроваджується Центром українсько-угорського регіонального розвитку. З 9 по 13 червня в м. Берегово відбувся другий тренінг на тему «Фандрейзинг – альтернативні методи збору коштів”, за участю експертів партнерської організації Чеський центр фандрейзингу (Прага, Чехія). Навчання проводили Яна Ледвінова, директор, та Ян Кроупа, тренер Чеського центру фандрейзингу

У п’ятиденному тренінгу взяли участь представники громадських організацій Закарпаття, які ознайомились з концепцією і різними технологіями фандрейзингу, які були підкріплені вдалими прикладами чеських партнерів. Основними темами для навчання були: чому саме організації повинні займатися фандрейзингом, індивідуальні пожертви, корпоративна благодійність, будівництво стратегічного партнерства, планування фандрейзингової кампанії, довготривале забезпечення ресурсами.

kepzes 2 (2)На заході були також присутні експерти Міжнародного вишеградського фонду – Ярі Ференц, координатор проектів східного партнерства, та його колега, які в рамках виступу представили учасникам діяльність Фонду та актуальні оголошення на конкурси проектів Міжнародного вишеградського фонду.

Наступний, вже третій в рамках даного проекту, тренінг буде проводитися з 15 по 19 вересня 2015 року на тему «Співпраця громадських організацій з органами влади», за участі партнерської організації з Угорщини – Неприбуткової спілки громадської мережі Веспремської області. Організатори запрошують всіх бажаючих до участі!

Завантажити:

Детальна програма другого тренінгу [укр] [eng]

Навчальні матеріали другого тренінгу [укр]  [eng]

logo